Blog > Komentarze do wpisu

Sport.pl Live

UWAGA ! TEN POST JEST DLA LUDZI KTÓRZY INTERESUJĄ SIĘ SPORTEM !

Po długiej przerwie jaką pokrótce wyjaśniliśmy na Facebooku , mam przyjemność napisać Wam o aplikacji , której być może nie znacie . Jest to Aplikacja dal fanów sportu , jak sam tytuł wskazuje . Program jest stworzony przez zespół/redakcję serwisu www.sport.pl , przeglądając newsy będziemy mogli zobaczyć identyczne informacje co na normalnej stronie www. Warto zauważyć że aplikacja zajęła wczoraj trzecie miejsce w swojej kategorii w prestiżowym konkursie European Digital Media Awards . Przy okazji zapraszam na naszego drugiego Bloga , który po części związany jest z dzisiejszym programy . Sport24h - Blog  Zwykłego Kibica

Jest to Aplikacja dzięki której w prosty sposób możemy dowiedzieć się o najciekawszych i najnowszych wydarzeniach sportowych . Jak sama nazwa wskazuję wszystko dzieje się "na żywo " wyniki i zdarzenia są wyświetlane na bieżąco . Cały program podzielony jest jakby na trzy części . W pierwszej nazwanej "Live " , możemy w bardzo przyjemy sposób przeglądać informacje z różnorodnego sportu wybierają kategorie która nas interesuje . Co ciekawe wpisy wyświetlane są w formie listy , bądź możemy wejść w pierwszy lepszy temat i przesuwać się miedzy kolejnymi przesuwając palec w prawo bądź w lewo , niestety aby nie było tak kolorowo , czasami nie wczytują się wszystkie posty . Drugą częścią są "Wyniki" , tutaj możemy przeglądać rezultaty meczów z różnych dyscyplin, zarówno tych które się zakończyły jak i tych które jeszcze trwają . Wszystko działa tutaj płynnie i wygląda bardzo estetycznie . Ostatnią trzecią za zarazem według mnie najciekawszą częścią jest "Zaplanuj" . Możemy ustawić sobie przypomnienie wybranego meczu , który się odbędzie , czyli wybieramy przykładowo mecz między Realem a Barceloną o godzinie 14 i o tym właśnie czasie na pasku w telefonie pojawi się informacja że piłkarze wychodzą na boisko , następnie zostaniemy poinformowaniu o najciekawszych akcjach (live) , również za pomocą paska w smartphonie . Jedyne czego mi brakuje w tej aplikacji to brak możliwości komentarzy postów . A noi jeszcze dla niektórych denerwujące mogą być automatyczne powiadomienia które są codziennie , przykładowo wczoraj na pasku pojawiła mi się informacja , że Lech gra z Piastem o szanse na mistrzostwo , dla zagorzałego kibica będzie to cudowne rozwiązanie , natomiast na osoby mniej interesującą się sportem może to po jakimś czasie denerwować . 

Podsumowując Sport.pl Live jest estetyczną , przyjemną , płynną i przydatną aplikacją . Muszę przyznać że jest to dla mnie podstawowa aplikacja na Androida , chodź strona www.sport.pl ma również wersję mobliną , po której również przyjemnie się przegląda informację , jednak ja preferuję appke . 

Plusy :

-płynna

-praktyczna

-estetyczna

-ciekawa opcja planowania meczów 

-informacje aktualizowane błyskawicznie 

-przede wszystkim mądre teksty , ale wiadomo sport.pl

Minusy :

-brak komentarzy

-czasami nie wczytują się niektóre posty , ale bardzo rzadkoo

-nie dla każdego

Ocena : 9.5/10

Link :https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.sport.live&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLnNwb3J0LmxpdmUiXQ..

ZAPRASZAM NA FACEBOOKA ! ORAZ DO KOMENTOWANIA ! NIE TRZEBA MIEĆ KONTA NA BLOX.PL ABY DODAĆ SWOJĄ OPINIE !

mateuszcfc

wtorek, 16 kwietnia 2013, mateuszcfc

Polecane wpisy

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE BLOGI !